6FC Zlín3440:6827

Zprávy

• Slavia zvítězila nad Slováckem 2:1, rozhodl střídající Chytil

18/05/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie v přeposledním 4. kole skupiny o titul ve FORTUNA:LIZE zvítězili 2:1 na Slovácku, přesto ztratili šanci na první příčku. Obhájce titulu a lídr tabulky Sparta totiž v souběžně hraném utkání uspěla 5:0 v Mladé Boleslavi a před posledním zápasem udržela čtyřbodový náskok na odvěkého rivala. Svěřenci kouče Jindřicha Trpišovského jsou vicemistři potřetí za sebou, ligový titul slavili naposledy třikrát po sobě mezi lety 2019 až 2021. Sezonu zakončí bez zisku trofeje.
    • Slovácko vyhrálo poprvé od začátku března! Důležitou výhru v Mladé Boleslavi vystřelil v úvodu Juroška

14/05/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi prohráli ve třetím kole nadstavbové Skupiny o titul se Slováckem 0:1. Vítězství zajistil hostům ve čtvrté minutě Pavel Juroška. Tým z Uherského Hradiště, který v utkání nezvykle ani jednou nefauloval, vyhrál ve FORTUNA:LIZE po devíti zápasech a oživil naději na účast v pohárech. Z šestého místa neúplné tabulky ztrácí už jen tři body na Boleslav, která drží čtvrtou příčku zaručují start v kvalifikaci Evropské konferenční ligy. Středočeši nenavázali na víkendové vítězství v Ostravě a Slovácko ve FORTUNA:LIZE posedmé za sebou neporazili.
    • Plzeň porazila Slovácko 4:2, Šulc se hattrickem vyhoupl do čela tabulky střelců

11/05/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Plzně ve 2. kole ligové skupiny o titul FORTUNA:LIGY porazili díky hattricku Pavla Šulce Slovácko 4:2. Domácí ofenzivní univerzál otevřel v 16. minutě skóre, ve 32. minutě srovnal premiérovým gólem v ročníku nejvyšší soutěže Michal Kohút. Ještě do pauzy vrátil Viktorii vedení kapitán Lukáš Hejda, v 70. minutě ale znovu odpověděl z penalty Marek Havlík. V nastavení si však poradil s pokutovým kopem i Šulc, který následně zpečetil výsledek a s 18 brankami poskočil do čela tabulky kanonýrů.
    • Budějovice po chybě Šípoše přišly o výhru nad Slováckem, body se dělily

28/04/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka remizovali v závěrečném 30. kole základní části FORTUNA:LIGY v Českých Budějovicích 2:2, udrželi šesté místo a ve čtvrté sezoně po sobě si zahrají nadstavbovou skupinu o titul. Naopak Dynamo i kvůli výhře Karviné 1:0 ve Zlíně kleslo před zahájením skupiny o záchranu na poslední příčku.
    • Slovácko po třech prohrách zabralo remízou s Plzní

21/04/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Plzně po čtvrtečním vyřazení ve čtvrtfinále Evropské konferenční ligy s Fiorentinou remizovali ve 29. kole FORTUNA:LIGY na Slovácku 1:1. Do vedení poslal Západočechy na konci první půle Idjessi Metsoko, v 73. minutě vyrovnal z pokutového kopu Vlastimil Daníček.
    • Hradec Králové zvítězil ve třetím utkání v řadě, výhru nad Slováckem trefil Harazim

13/04/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Hradce Králové v 28. kole FORTUNA:LIGY porazili doma Slovácko 1:0 a potřetí za sebou zvítězili. Východočechům zařídil triumf a posun na osmou příčku neúplné tabulky v 77. minutě Štěpán Harazim. Celek z Uherského Hradiště prohrál třetí ligový zápas po sobě a ze šestého místa, které jako poslední zajišťuje účast v nadstavbové skupině o titul, má na "Votroky" už jen tříbodový náskok.
    • Liberec doma válí dál, Slovácko rozložil čtyřmi góly

06/04/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Liberce v 27. kole FORTUNA:LIGY porazili doma 4:1 Slovácko a ze sedmého místa ztrácejí pouze bod na šestou příčku dnešního soupeře, která znamená postup do nadstavbové skupiny o titul. Severočechy poslali do vedení v první půli Luka Kulenovič a Lubomír Tupta. V 53. minutě hosté snížili po vlastní brance Mariose Purzitidise, domácím ale záhy vrátil náskok Filip Prebsl a pojistku přidal v závěru prvním gólem v nejvyšší soutěži Michal Fukala.
    • Slavia v Uherském Hradišti pálila z dálky a je znovu na čele tabulky

30/03/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie zvítězili ve 26. kole FORTUNA:LIGY na Slovácku 3:1 a v v neúplné tabulce se dostali do čela o dva body před Spartu, jež má k dobru nedělní duel v Českých Budějovicích. Pražané prohráli jediný z posledních 29 ligových zápasů a ve FORTUNA:LIZE ve 12 utkáních po sobě bodovali. Slovácko doma v lize počtvrté za sebou prohrálo a před vlastním publikem na jaře ještě nebodovalo. Přesto zůstává v tabulce čtvrté.
    • Teplice remizovaly se Slováckem, doma neprohrály sedm kol v řadě

16/03/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Teplic v 25. kole FORTUNA:LIGY remizovali se Slováckem 1:1 a v nejvyšší soutěži doma bodovali posedmé za sebou. Hosty poslal do vedení v 11. minutě Pavel Juroška, záhy ale srovnal Daniel Fila. Nejlepší střelec severočeského týmu mohl v 81. minutě dokonat obrat, z pokutového kopu však neuspěl. Celek z Uherského Hradiště je v tabulce nadále čtvrtý, "Sklářům" patří devátá příčka.
    • Jablonec díky gólu Štěpánka uspěl na Slovácku a posunul se na desáté místo

09/03/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka ve 24. kole FORTUNA:LIGY prohráli s Jabloncem 0:1. O nečekaném vítězstvím Severočechů rozhodl po hodině hry obránce David Štěpánek. Tým z Uherského Hradiště ani ve třetím domácím zápase na jaře nebodoval a prohrál počtvrté z posledních pěti kol, navzdory neúspěšné sérii ale zůstává v neúplné tabulce čtvrtý. Jablonec v nejvyšší soutěži počtvrté za sebou bodoval a posunul se na 10. místo.
    • Slovácko otočilo duel na půdě Karviné, Havlík dal jedenáctý gól v sezoně

02/03/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka otočili vývoj zápasu 23. kola FORTUNA:LIGY, vyhráli v Karviné 3:1 a po sérii tří proher poprvé v jarní části bodovali. Domácí šli do vedení po půlhodině hry brankou Dávida Krčíka, ve 37. minutě vyrovnal Vlasij Sinjavskij. Po přestávce hosté využili přesilovku po vyloučení Emmanuela Ayosiho z konce úvodního poločasu a brankami Stanislava Hofmanna a Marka Havlíka si zajistili výhru. Tým z Uherského Hradiště si upevnil čtvrtou příčku v tabulce. Slezané nezvítězili v lize podesáté za sebou a zůstali poslední.
    • Sparta zvítězila na Slovácku, rozhodl po přestávce Birmančevič

25/02/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Sparty zvítězili ve 22. kole FORTUNA:LIGY na Slovácku 3:1 a vedou tabulku o čtyři body před pražským rivalem Slavií, s níž se příští týden utkají v domácím poháru i v nejvyšší soutěži. Obhájce titulu v Uherském Hradišti poslal do vedení v 11. minutě Martin Vitík, chvíli nato vyrovnal Pavel Juroška, ale Veljko Birmančevič a střídající Lukáš Haraslín po přestávce rozhodli o deváté ligové výhře hostů za sebou.
    • Zlín využil dlouhou přesilovku proti Slovácku, rozhodl Vukadinovič

18/02/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Zlína otočili zápas 21. kola FORTUNA:LIGY se Slováckem a doma vyhráli 2:1. Tým z Uherského Hradiště sice poslal do vedení už ve čtvrté minutě Pavel Juroška, ale jeho spoluhráč Vlastimil Daníček za půl hodiny dostal červenou kartu. "Ševci" mezi 72. a 80. minutou přesilovku využili díky brankám Toma Slončíka a Vukadina Vukadinoviče.
    • Pardubice na Slovácku v závěru přišly o náskok, i přes oslabení ale vyhrály

10/02/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka ve 20. kole FORTUNA:LIGY nečekaně prohráli s Pardubicemi 1:2 a v nejvyšší soutěži nebodovali po sedmi utkáních. Východočeši vedli od 14. minuty po brance Tomáše Zlatohlávka, v 89. minutě srovnal Rigino Cicilia a využil tak přesilovku, kterou domácí hráli od 68. minuty a vyloučení Dominika Mareše. V první minutě nastavení ale navzdory oslabení rozhodl po brejku hostující Michal Hlavatý. Slovácko zůstalo v neúplné tabulce čtvrté, Pardubice po druhé ligové výhře po sobě třinácté.