6FC Zlín3540:6927

Zprávy

• Jihočeská odveta skončila remízou. Dynamo zůstává prvoligové

02/06/2024 | Reportáže
      Pořádně pikantní nádech měla barážová bitva dvou sousedů z jižních Čech. Prvoligové Dynamo chtělo v odvetě na půdě soupeře potvrdit těsný náskok z prvního zápasu a v osmnácté minutě se zásluhou přesné střely Jana Suchana dostalo do vedení. Domácí však před zaplněným stadionem dokázali barážový dvojduel zdramatizovat, vyrovnání zařídil po hodině hry Jan Plachý. Následná převaha druholigového celku již k radosti nevedla, po remíze 1:1 se tak z účasti v nejvyšší české soutěži pro příští sezonu radovaly České Budějovice.
    • Dynamo v jihočeském derby otočilo duel s Táborskem. V nastavení rozhodl Nikl

30/05/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Českých Budějovic porazili v úvodním utkání baráže o FORTUNA:LIGU po obratu Táborsko 2:1. Hosté, jakožto třetí nejlepší celek z druhé ligy, v jihočeské derby vedli, když se před přestávkou trefil z penalty Bojan Dordič. Za Dynamo, které se do baráže dostalo jako předposlední tým z FORTUNA:LIGY, vyrovnal ve druhé půli rovněž z pokutového kopu Jan Suchan. Rozhodující branku vstřelil v nastaveném čase Matouš Nikl.
    • Karviná vyzrála na České Budějovice, oba týmy míří do baráže

25/05/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Karviné v posledním 5. kole nadstavby FORTUNA:LIGY ve Skupině o záchranu porazili České Budějovice 1:0. O jedinou branku se ve 30. minutě postaral domácí kapitán Lukáš Budínský. Oba týmy se vyhnuly přímému sestupu a o udržení mezi elitou budou hrát v baráži. Karviná coby čtrnáctý celek tabulky nastoupí ve dvojutkání proti Vyškovu, Dynamo, které skončilo předposlední, čeká jihočeský souboj s Táborskem. Baráž začne ve čtvrtek.
    • Dynamo neudrželo slibné vedení a remizovalo s Jabloncem. Zůstává patnácté

19/05/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Českých Budějovic v předposledním 4. kole nadstavby FORTUNA:LIGY ve skupině o záchranu remizovali s Jabloncem 2:2. Všechny branky padly už v úvodním dějství. Dynamo vedlo 2:0 po gólech Zdeňka Ondráška a Jakoba Tranzisky, hosté ale dokázali ještě do přestávky srovnat po trefách Matěje Náprstka a Miloše Kratochvíla.
    • Zlín dohrával v deseti, po remíze s Českými Budějovicemi zůstává poslední

16/05/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Zlína remizovali ve 3. kole ligové nadstavbové skupiny o záchranu s Českými Budějovicemi 1:1. Hosty poslal do vedení krátce po přestávce Jakob Tranziska, po hodině hry vyrovnal Filip Žák. "Ševce" pak oslabil vyloučením střídající Tomáš Schánělec, ale Jihočeši přesilovku nevyužili a v tomto ligovém ročníku stále zůstávají bez výhry venku. Zlín už šest kol po sobě nezvítězil a v tabulce je nadále poslední o bod za patnáctým Dynamem.
    • Dynamo v nastavení přemohlo Bohemians a odlepilo se ze dna. Rozhodl Trummer

04/05/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Českých Budějovic v úvodním kole nadstavby FORTUNA:LIGY ve skupině o záchranu porazili Bohemians 1905 2:1. Oba góly domácích vstřelil rakouský obránce Vincent Trummer, který si připsal premiérové branky v české nejvyšší soutěži. Nejprve v 26. minutě otevřel skóre a poté v poslední z pěti nastavených minut rozhodl. Za Pražany se před přestávkou trefil z penalty Jan Kovařík.
    • Budějovice po chybě Šípoše přišly o výhru nad Slováckem, body se dělily

28/04/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka remizovali v závěrečném 30. kole základní části FORTUNA:LIGY v Českých Budějovicích 2:2, udrželi šesté místo a ve čtvrté sezoně po sobě si zahrají nadstavbovou skupinu o titul. Naopak Dynamo i kvůli výhře Karviné 1:0 ve Zlíně kleslo před zahájením skupiny o záchranu na poslední příčku.
    • Dynamo je po remíze v Teplicích stále o bod patnácté před Karvinou

20/04/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Teplic ve 29. kole FORTUNA:LIGY pouze remizovali doma s Českými Budějovicemi 2:2 a ztratili reálnou šanci na postup do nadstavbové skupiny o titul. Severočeši prohrávali od 25. minuty po vlastním gólu Lukáše Marečka, ještě do poločasu ale zařídili obrat reprezentanti do 21 let Daniel Fila se Štěpánem Chaloupkem. V 67. minutě srovnal z penalty Jan Suchan.
    • Budějovice vybojovaly tři body ze zápasu s Libercem, v nastavení se dvakrát měnilo skóre

13/04/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Českých Budějovic porazili ve 28. kole FORTUNA:LIGY doma Liberec v dramatické přestřelce 3:2. Vítězný gól dal až v šesté minutě nastavení Jan Suchan. Jihočeši vyhráli poprvé po pěti kolech a v neúplné tabulce se posunuli na předposlední místo o dva body před Karvinou, která má ale nedělní utkání k dobru. Slovan zůstal sedmý.
    • České Budějovice remizovaly s Pardubicemi, zůstaly ale poslední

07/04/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Českých Budějovic remizovali v utkání 27. kola FORTUNA:LIGY v Pardubicích 1:1. Domácí brzy vedli díky gólu Michala Surzyna, o dělbu bodů se v 80. minutě postaral Zdeněk Ondrášek. Jihočeši v nejvyšší soutěži popáté za sebou nezvítězili a zůstali na posledním místě tabulky s jednobodovou ztrátou na Karvinou. Pardubičtí nepotvrdili minulou výhru z Olomouce a jsou nadále třináctí.
    • Sparta zdolala České Budějovice a odpověděla na sobotní vítězství Slavie

31/03/2024 | Reportáže
      Fotbalisté pražské Sparty po reprezentační pauze zvítězili ve 26. kole FORTUNA:LIGY v Českých Budějovicích 1:0. Jediný gól utkání dal v 17. minutě Veljko Birmančevič, při jehož střele chyboval domácí brankář Martin Janáček. Obhájce titulu z Letné porazil v nejvyšší soutěži Dynamo počtvrté za sebou a nadále vede tabulku o bod před Slavií. Jihočeši potřetí z minulých čtyř kol prohráli a zůstali poslední s jednobodovou ztrátou na Karvinou.
    • Karviná se odlepila ze dna, Dynamo zmrazil Iván trefou z penalty v nastavení

16/03/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Karviné v utkání 25. ligového kola porazili po trenérské změně České Budějovice 2:1 a ve FORTUNA:LIZE po 11 zápasech zvítězily. Dva týmy ode dna tabulky si tak vyměnily pořadí. Slezský nováček se posunul na 15. příčku a poslední místo přenechal Jihočechům, kteří na něj ztrácejí bod. Dynamo poslal ve 20. minutě do vedení Jan Suchan, ale do pauzy srovnal Amar Memič a ve třetí minutě nastavení dokonal obrat z penalty střídající Alex Iván.
    • Dynamo v záchranářském duelu přišlo o výhru. Zlínu zachránil bod Janetzký

10/03/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Českých Budějovic remizovali doma ve 24. kole FORTUNA:LIGY se Zlínem 2:2, přestože dvakrát vedli. Oba góly Jihočechů vstřelil Jan Suchan. Nejprve se prosadil v úvodu utkání, ale o chvíli později vyrovnal Jakub Černín. Na druhou trefu Suchana v poslední minutě zápasu zase odpověděl Jakub Janetzký.
    • Boleslav ukončila čekání na výhru, obrat proti Budějovicím režíroval Júsuf

02/03/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi v 23. kole FORTUNA:LIGY porazili doma České Budějovice 3:1 a ve čtvrtém soutěžním utkání pod novým trenérem Davidem Holoubkem poprvé zvítězili. Dynamo poslal do vedení v sedmé minutě při debutu v nejvyšší soutěži sedmnáctiletý záložník Petr Zíka, stav ale rychle otočil dvěma góly v 10. a 15. minutě útočník Júsuf Hilál. V nastavení si dal vlastní branku Matouš Nikl. Středočeši se v neúplné tabulce posunuli na páté místo před Ostravu, která má k dobru nedělní zápas ve Zlíně. Dynamo zůstalo předposlední.